Termosety

GTS série pro Gelcoaty

Pigmentové pasty Plasticolors GTS byly speciálně vyvinuty pro použití v gel coat. Pigmentové pasty obsahují vysoce odolné organické a anorganické pigmenty, dispergované v nenasycené polyesterové pryskyřici, neobsahující monomery.

GTS pigmentové pasty byly vyvinuty pro použití jako tónovací systém pro volumetrické i gravimetrické dávkovací stroje.

AM série pro lití polyesterů

Výrobky řady AM jsou nejkonzistentněji reaktivní disperze oxidu hořečnatého, které jsou dispozici a jsou určené k zajištění reakce specifického řízeného zahušťování. Výrobky AM se vyrábějí při použití technologie navržené ke zlepšení konzistence a předvídatelnosti zahušťování pro systémy SMC, BMC a TMC.

CF série pro polyestery

Disperze pigmentů CF pro aplikace polyesterů na bázi termosetu obsahují organické a anorganické pigmenty rozptýlené v pryskyřici nenasyceného polyesterového pojiva bez obsahu monomerů. Tyto disperze dokládají vynikající kompatibilitu s celou řadou polyesterových a vinyl-esterových tvarovacích systémů.

DH série pro systémy s plastifikátory

Disperze pigmentů DH pro systémy obsahující plastifikátory se skládají z organických a anorganických pigmentů suspendovaných v DINCH, plastifikátoru C9 bez obsahu ftalátů. Disperze pigmentů DH byly vyvinuty speciálně pro aplikace s litým elastomerem, vinylem, těsnícími prostředky a litým polymerem. Mohou se rovněž využívat pro aplikace tvarování reakčním vstřikováním uretanu, aplikace uretanové pěny a uretanových integrálních plášťů.

DL série pro polyuretany

Disperze pigmentů DL pro polyuretanové aplikace se skládají z organických a anorganických barviv rozptýlených v triolu 4800 Mw s hydroxylovým číslem 35. Toto pojivo bylo zvoleno pro vynikající kompatibilitu s širokou paletou uretanových systémů.

EDC série pro epoxidy

Disperze pigmentů EDC ND pro epoxidové aplikace se skládají z organických a anorganických pigmentů rozemletých na epoxid se 100 % obsahem pevných látek. Tato barviva obsahují aditiva, která zajišťují vynikající možnosti úpravy barevného odstínu a manipulaci.

UPL série pro termosetovou uretanovou pultruzi

Disperze pigmentů UPL se skládají z jemně mletých organických a anorganických pigmentů rozptýlených v patentovaném polyéterpolyolu. Polyol se volí pro svou optimální kompatibilitu s chemií uretanové pultruze a pigmenty se volí na základě určitých kritérií, např. dobrá odolnost vůči povětrnosti, stabilita vůči ultrafialovému záření, malý oděr a nízké náklady.

Colortrend Pearls 2020

Ve Vibrantz Technologies neustále hledáme inovativní technologie tónování, abychom oslovili výzvy, kterým čelíme v oblasti barev ohledně nízké spotřeby pigmentů a stále se měnících předpisů týkajících se životního prostředí. Proto jsme vytvořili Colortrend Pearls 2020.

Více informací Sample pic